• Wysyłka w 24H Darmowa dostawa od 299.00 zł Rabaty w koszyku
Zamawiam -> suma: 0,00 zł
Metody płatności

 

1. Przelewy24

Serwis Przelewy24.pl gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa wykonywanych transakcji, oferując szybkie i wygodne rodzaje płatności. Decydując się na tą opcję, posiada Pan / Pani do wyboru wiele możliwości zapłaty za zamówienie, wlicza się do nich jedna z najbardziej znanych z szybkości i wygody: Blik. Ponadto do Pana / Pani dyspozycji znajdują się płatności szybkim przelewem internetowym, oraz płatności kartą.

 

Logo Przelewy24

 


 

2. PayPal

Płatność za pośrednictwiem PayPal uznać można za prostą i szybką, co najważniejsze bezpieczną formę płatności. Wystarczy, że wybierze Pan / Pani metodę płatności PayPal w trakcie procesu zamawiania, zaloguję się na Swoje konto w systemie PayPal i następnie potwierdzi kwotę zamówienia. PayPal bezpośrednio wysyła do nas potwierdzenie, dzięki czemu proces przygotowywania Pana / Pani zamówienia może zostać bezzwłocznie rozpoczęty. 

 

 


 

3. Płatność za pobraniem

Metoda płatności "za pobraniem" pozwala na opłacenie całego zamówienia wraz z kosztem dostawy w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera. Płatność przy odbiorze jest niemożliwa w przypadku artykułów o dużych gabarytach i dostępna jest do kwoty 4000 zł.

 


  

4. Przelew tradycyjny

Standardowa metoda płatności. Wystarczy wybranie opcji "przelew tradycyjny" w trakcie procesu zamawiania, aby następnie po podsumowaniu zamówienia wykonać przelew na dane zawarte w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Bezpośrednio po zanotowania wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki, zamówienie zostanie przyjęte do realizacji i następnie wysłane.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl