• Wysyłka w 24H Darmowa dostawa od 299.00 zł Rabaty w koszyku
Zamawiam -> suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

Tutaj znajdują się wszystkie najważniejsze informacje odnośnie reklamacji oraz zwrotów w naszym sklepie. W razie pojawienia się wątpliwości czy pytań, jesteśmy do dyspozycji aby pomóc - kontakt z nami.

 

Odstąpienie od umowy - proces zwrotu towaru

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty kiedy Pan / Pani otrzymał / a produkt, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Pana / Panią weszła w posiadanie produktu, istnieje możliwość odstąpienia od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Gdy zostanie podjęta decyzja o zwrocie produktów, prosimy wysłać informacje o chęci jego wykonania na adres E-mail: kontakt@lampypolska.pl, następnie zalecamy pobranie oraz wypełnienie formularza odstąpienia od umowy. Produkty sugerujemy odesłać w ich oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem. Po sprawdzeniu zwróconych produktów, do 14 dni kalendarzowych zwracamy środki. Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący. Adres do odesłania produktów: Sigma K.A.Włodarczyk sc, ul. Joachima Lelewela 33, 87-100 Toruń.

* Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

* Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

Formularz do pobrania

 

Reklamacja towaru

Reklamacji w naszym sklepie podlega każdy towar niezgodny z umową, w szczególności taki, który posiada wady fabryczne, niekompletny towar oraz niezgodny z opisem lub błędnie wysłany a także towar, który z przyczyn od nas niezależnych uległ uszkodzeniu w trakcie transportu do klienta. W celu zgłoszenia reklamacji prosimy o wysłanie wiadomości na adres E-mail: kontakt@lampypolska.pl, zawierającej: 

- dane osobowe

- numer zamówienia

- nazwę reklamowanego towaru

- opis wady 

- zdjęcia wady 

- oczekiwania względem rozpatrzonej reklamacji (zwrot środków, wymiana towaru, naprawa, obniżenie ceny)

Do złożonej reklamacji ustosunkujemy się nie jak najszybciej jak tylko jesteśmy w stanie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

 


Więcej informacji znajduję się w regulaminie naszego sklepu (punkt 8 i 7).

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl